Szukaj na tym blogu

14.10.2009

OBEY THE PUG!!!!

 
Ha! Gdy za oknem niespodziewanie zaatakowała zima (?!), z jeszcze większą przyjemnością przedstawiam zdjęcia, które uchwyciły ostatnie dni  letniej (a raczej jesienno-letniej) aury. Inspiracją i motywem przewodnim jest pies. T-shirt nie powstał z miłości do psów. Powstał z miłości do tego jednego psa- mopsa.

Mops - od momentu, gdy zobaczyłam grafikę z mopsem, nie mogłam przestać o niej myśleć. Znalazłam ją w sieci bardzo dawno temu, minęło trochę czasu, aż została wydrukowana, by zrobić wstępny projekt. Zanim pomysł zostanie przeze mnie zrealizowany, musi chyba odleżeć swoje.. Cóż, 'artysta' ma do tego prawo, szczególnie gdy samodyscyplina szwankuje ;) Początkowo chciałam mieć grafikę mopsa  w dużym formacie, na papierze w formie plakatu. Spodobał mi się jednak tak bardzo, że postanowiłam namalować go na t-shircie:) Tym razem w DIY wykorzystałam farby przeznaczone do malowania na materiale. Realizowanie tego rodzaju projektów jest jedną z przyjemniejszych rzeczy. Reszta z nich, jest albo tucząca, albo niemoralna (jak mawiała pewna Pani :). T-shirt zestawiłam z fioletowymi spodniami, srebrnym paskiem i wygodnymi butami, dzięki którym udało się zrobić ujęcia w locie.
Pierwszą rolę miał grać przede wszystkim on:)foto: podszewka

t-shirt - DIY
spodnie - Only
pasek - butik vintage/by podszewka
buty - no name
torba - adidas 
p.s. 11 października odbyła się już kolejna edycja BABIEGO TARGU. Kupiłam kilka ciekawych egzemplarzy, sprzedałam także kilka swoich ;-) Krótka relacja tvp oraz mniej oficjalna na youtube. Kolejna edycja już w listopadzie!

5 komentarzy :

 1. świetny pomysł, szkoda tylko że nie mam talentu do rysowania:/

  OdpowiedzUsuń
 2. aaaa! uwielbiam mopsy!! ależ jesteś uzdolniona:) świetnie uchwyciłaś tę mordkę:) bardzo fajny blog, dodaję do linków, coby być na bieżąco:) ps. buty kupiłam w Nexcie na ich stronie internetowej; pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mopsy to moje ulubione pieski! Są rozkoszne i dlatego tym bardziej Twa koszulka uwiodła me srece:)

  OdpowiedzUsuń
 4. fantastycznie narysowany w fantastycznym ujęciu
  zapraszam do moich DIY

  OdpowiedzUsuń