Szukaj na tym blogu

5.07.2011

Beijing ^-^

 
Hell yeah! Cel na ten rok osiągnięty. Od 3 tygodni staram się zrozumieć i nauczyć się (prze)żyć w Pekinie, a nie jest łatwo, będąc niedoświadczonym białasem w najludniejszym kraju świata. Każde wyjście do marketu wiąże się z koniecznością konfrontacji z chaotycznie poruszającym się tłumem, jakiego w marketach nie widziałam nawet w przeddzień Wigilii;) W metrze natomiast, zamiast walczyć, musisz dać ponieść się fali (chińczyków) i popłynąć razem z nimi.. O stajlu mieszkańców stolicy trochę później, zbieram materiał :>
Poniżej pierwsza długa sukienka w kolekcji, kupiłam ją tutaj za grosze, więc pewnie nie ostatnia :) Zdjęcia robione w Pałacu Letnim w Pekinie (w 35 stopniowym upale- ma-sa-kra).
p.s. Ku mojemu zdziwieniu, w chińskim magazynie o modzie znalazłam całą stronę poświęconą lookowi rodem z Lipska (i Wave Gotik Treffen), o którym pisałam posta temu :) Mroczne błyskotki rules :>>


 

 

  
 

foto_ Armaada, Lauren

sukienka _Beijing - Xidan
torba _Beijing - Xidan
pasek _ Asos
sandały _Carry


14 komentarzy :

 1. Witaj,
  no i mam problem co bardziej podziwiać: Armaadę, sukienkę i torbę, miejsce, kolory, egzotykę, fotki.
  Jeden wspaniały mix!!!!
  pozdr.Vslv

  OdpowiedzUsuń
 2. Rany, jak ja Ci zazdrodzczę. I zdjęć, i wyglądu, i Pekinu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są rewelacyjne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty -minimalizm i otoczenie - przepych i obłędny efekt! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej :) Moglabys zdradzic co porabiasz w Pekinie? Praca, wakacje?

  pozdrawiam,
  czytelniczka

  OdpowiedzUsuń
 6. ależ Ci zazdroszczę wyjazdu !!!!
  sukienka jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. O kurcze świetne zdjęcia. Zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Pekinu Ci zazdroszczę:) Mój Ojciec za młodu podróżował po Chinach i mam ciśnienie by powtórzyć Jego przygodę:) Także zazdrość i zachwyt nad zdjęciami:)

  OdpowiedzUsuń
 9. jejku ależ Ci zazdroszczę tego Pekinu! Zdjęcia są niesamowite(widoki zapierają dech w piersiach),pięknie wyglądasz czegóż chcieć więcej! ahh <3

  Zapraszam do mnie:)
  http://movesfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Byłam w Pekinie i w tym pałacu także, pięknie tam - tylko wszędzie masa ludzi. No i ich styl, mistrzunio. Piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mroczne błyskotki to teraz Londyn. Im czarniej tym lepiej. Sam topię się w czerni i jakoś mnie to cieszy. Wyglądaj tak jakbyś za chwilę miał żebrać. Gotycki samarytanin.

  Pięknie wyglądasz, śledzę na bieżąco, choć nie zawsze pokuszę się o komentarz. Przesyłam brytyjskie love.

  OdpowiedzUsuń
 12. bosko! ty, stylizacja, miejsce, wszytsko:)

  zapraszam www.magdarling.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Zdjęcia są po prostu niesamowite, zapierają dech w piersiach. Właśnie odkryłam Twojego bloga i buszuję wśród postów. Stylizacja również bardzo mi się podoba ale to egzotyczne tło także nie pozostaje bez wpływu nie tylko na sferę podkreślenia kolorystyki zdjęcia a le przytłoczenia elementami i kolorami prostoty stylizacji. Właśnie przez to Twój strój jest wyraźniejszy, to on rzuca się pierwszy w oczy, wychodzi na pierwszy plan.

  OdpowiedzUsuń