Szukaj na tym blogu

3.09.2012

Powiększenie: Re-Act / Art & Fashion Festival / Intro

 
Żegnaj sezonie ogórkowy! Czas odnotować w kalendarzach wydarzenia, o których nie możecie zapomnieć: 12 października kolejna, czwarta już edycja Re-act Fashion w Łodzi, oraz, od 9 do 21 października, poznański Art & Fashion Festiwal. Myślę, że z biegiem czasu lista ta będzie się zapełniać.
Tegoroczna edycja Re-act jest mi o tyle bliższa, ponieważ miałam okazję spędzić jeden dzień z ekipą, która ten konkurs tworzy. Wszystko za sprawą sesji promującej Re-act, w której brałam udział jako modelka, zdjęcia wykonała Lidia Popiel. Pomiędzy kolejnymi ujęciami podglądałam pracę centrum dowodzenia Re-act, przybliżyłam sobie przebieg poprzednich edycji i ich finalistów. Był to bardzo inspirujący dzień, ekipa okazała się przesympatyczna, bardzo się cieszę, że mogę być cząstką współtworzącą to wydarzenie! Podczas sesji wykorzystaliśmy projekty Ricardo Ramosa, kolumbijsko-hiszpańskiego projektanta, który w zeszłym roku otrzymał wyróżnienie w Re-act Fashion, a w tegorocznej edycji zasiada w jury. Czekamy na efekty, tym czasem backstage z sesji poniżej!
Kolejna pozycja to Art & Fashion Festival - wg mnie najciekawsze, polskie wydarzenie modowe. Jestem pewna, że 2 tygodnie z AFF będą, już tradycyjnie, przepełnione ciekawymi  propozycjami, od rana do wieczora. W programie m.in. warsztaty* (Fashion: Photography, Jewellery, Writing, Design, Illustration, Video oraz nowość- Fashion Sounds), a także (darmowe!) wykłady i projekcje filmowe. Wszystko pod hasłem Art & Fashion. A Fine Romance. Obecność obowiązkowa!
Na samym końcu pierwsze jesienne akcenty, płaszcz khaki + bluzka vintage.  

*termin nadsyłania zgłoszeń mija 25.09.2012.

 Re-act Fashion / Bakcstage


powyżej _ projekty Ricardo Ramos
 


fot _ Ola

khaki coat _ divided
blouse _ vintage
chain _ paris

6 komentarzy :

 1. jak zawsze wygladasz perfekcyjnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. amazing - thanks for sharing x

  OdpowiedzUsuń
 3. wow zapowiada się świetna sesja :)
  uhh mam nadzieję, że widzimy się w łodzi <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie były robione te zdjęcia w pomieszczeniach?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy: w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi, http://www.book.art.pl/kontakt/kontakt.htm
  Przepiękne, ale niszczejące miejsce z poważnymi kłopotami... Zerknij proszę do zakładki "akja ratunkowa" w menu NEWS na stronie muzeum. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń