Szukaj na tym blogu

23.06.2014

Powiększenie: dzky. by Maciej Sieradzky

 

Czuję się wpaniale mogąc pisać ten wpis. Czuję się tak dlatego, bo nikomu już nie muszę przedstawiać twórczości Macieja Sieradzkiego i przekonywać, że to genialna mieszanka szaleństwa i talentu. A na dodatek, co rzadko spotykane w tej branży, zamknięta we wspaniałym człowieku. Takim, który mniej mówi, więcej robi- a nie na odwrót. Rok temu marzyliśmy (a może tylko ja;) o tym, aby twórczość dzky. dotarła do szerszego grona. Dziś Maciej jest najpopularniejszym (i najbardziej lubianym, a to różnica) z uczestników Project Runway, lada moment otworzy swój butik w Warszawie. Cieszę się, że popularność dodaje mu pewności siebie i otwiera wiele drzwi, które dla wielu młodych i zdolnych są zamknięte. 
Nadszedł czas na mini-kolekcję dzky.! To już moja trzecia sesja w ubraniach Macieja, pozostałe dwie możecie zobaczyć tutaj: dzky & armaada by Igor Drozdowski oraz tutaj: dzky & armaada by Pino Leone. Zdjęcia do lookbooka mini-kolekcji wykonaliśmy w Poznaniu, pracując w ulubionym teamie: Igor Drozdowski - fotograf, Agnieszka Nowak - makeup, Maciej - ciuchy, ja - stylizacja. Stylizacje uzupełniłam o dodatki Laloux (zdjęcia z kolekcją tej ekipy wkrótce!), czepek to najprawdziwszy vintage, buty to uśmiech w naszą stronę od marki Aldo. Poszczególne modele dzky. to typowo letnie fasony z miękkich materiałów. Długą sukienkę można nosić na dwa sposoby- klasycznie lub z górą spuszczoną w dół. Bluzy posiadają charakterystyczne nacięcie. Nie ukrywam, że kolekcja finałowa Project Runway ma w sobie ten szalony pierwiastek, który miały wczesne projekty Macieja, dlatego ze zniecierpliwieniem czekam na jego nową, pełną kolekcję. Nasza sesja zdążyła już ukazać się m.in. na stronce ELLE- super!

7 komentarzy :

 1. stylizacje i sesja zapieraja dech w piersiach

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam Maćka i jego projekty! a do tego ty w ubraniach dzky wyglądasz niesamowicie <3 nie mogę przestać się zachwycać ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta spódnica jest przecudowna! Brałabym. <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczy na pierwszym zdjęciu podobają mi się najbardziej, ale generalnie wszystkie, które tu pokazujesz są całkiem fajne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny blog i cudowne zdjęcia!
  Zapraszam do nas: www.ladiesimagination.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń