Szukaj na tym blogu

19.12.2014

DESIGN SCENE

 


W Design Scene (here) ukazała się sesja, którą "obsłużyłam" podwójnie - stylizowałam i pozowałam. Kto zna realia wie, ile czasami czasu mija od sesji do publikacji... Było upalne lato, a teraz mamy grudzień. Cóż, życie!
Fotografowała wspaniała Justyna Pawłowska, Polka mieszkająca na stałe we Włoszech. W sesji razem ze mną wzięła udział Eleen, Malezyjka. Makeupem i włosami zajęła się Grazia Carbone. Miejscem sesji był monumentalny most z czasów Mussoliniego - Ponte Flaminio. Imponujące rzeźby i masa betonu pokrytego białym trawertynem (alabaster egipski) z założenia projektujących (i Duce) miała robić wrażenie. I robi :)
A co odnośnie ciuchów? Połączyłam nowe ze starym. Ubrania vintage (Priscilla Vintage) zestawiłam z ulubionymi projektami Serafina Andrzejaka, Simony Silvestri (młoda projektantka z Rzymu) oraz R-andom. Sesja nie należała do najłatwiejszych, pogoda zaprezentowała nam szerokie spektrum możliwości (palące słońce i upał, następnie burzowe zachmurzenie, potem deszcz, porywisty wiatr). No pain, no gain :)
Na koniec ogło parafialne:
Jeżeli chcecie być na bieżąco z moimi projektami stylizacyjnymi lub/i nawiązać współpracę, wpadajcie na moją stronę mariakompf.com i śledźcie fanpage: HERE.
Jeżeli chcielibyście, aby wasze projekty zostały wykorzystane w sesjach, które stylizuje, piszcie na adres armaadablog@gmail.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz