Szukaj na tym blogu

30.03.2010

Poland Fashion Week

 
Krótko i treściwie: zrealizowałam dwa zadania, które męczyły mnie od jakiegoś czasu. Pierwsze: wgrać zdjęcia na bloga, które niestety z niewiadomej przyczyny zniknęły z serwera. Drugie (trudniejsze): kupić okulary (korekcyjne). Done! Ludzie odzyskali twarze, tramwaje numery, wszystko pod kontrolą, muszę się jeszcze odrobinę  przyzwyczaić. A teraz z innej beczki - frędzle - niesamowite ile radości, a zarazem złości może przynieść sukienka z frędzlami. In plus- najmniejsze drgnięcie wprawia je w ruch, co daje ciekawy efekt, in minus- najmniejszy wystający element czegokolwiek może być punktem zaczepienia frędzla (dlatego przechowuję ją na lewej stronie). Złocisty kardigan z kolei to idealna propozycja na zbliżające się wiosenne dni. Do takich mam nadzieję, będą należały dni w maju, gdy będzie odbywał się Fashion Week! Przybywajcie do Łodzi lub/i śledźcie bloga, na pewno znajdzie się tutaj jeszcze nie jeden wpis na temat tego wydarzenia!

trencz - sh
cekinowy kardigan - veromoda
sukienka - veromoda
rękawiczki - sh

14 komentarzy :

 1. Na szczescie u nas tylko efekt in plus. Czyli bardzo efektownie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobre - dobre, Fajne bryle i frędzle też niczego sobie!

  OdpowiedzUsuń
 3. ah, wiem o co chodzi z tym niedowidzeniem. ja zaczęłam nosić okulary, kiedy przestałam rozpoznawać znajomych na ulicy =)

  OdpowiedzUsuń
 4. boski kardigan i rękawiczki!

  OdpowiedzUsuń
 5. tak uczesane wosy to jest to

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, tak - okulary korekcyjne to ważna sprawa. Rozumiem Cię doskonale, gdy ich nie noszę ludzie są właśnie 'bez twarzy' i do tego obrażeni, że ich nie poznaję na ulicy.
  Sukienka jest świetna, okulary bardzo fajne i szmina też :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rękawiczki bardzo fajne :) A okulary pasują do Ciebie bardzo, sama też noszę. W sumie to smutne ale prawdziwe, bo co poradzić. Trzeba to trzeba.

  OdpowiedzUsuń
 8. witam!
  dostałam wiadomośc dot gości na fashion week'u- mamy wypełnić formularz z ich strony, czy mogłabyś mi napisać czy udało Ci się go zlokalizować, bo ja szukam i szukam i znaleźć nie mogę:/

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli chodzi o FW, to mam nadzieję, że udało Ci się jakiś hostel załatwić, już nie mogę się doczekać tego maja, bo chyba sporo osób do Łodzi przyjedzie (mówię o szafiarkach) :)
  A co do sukienki z frędzlami, rada na zaczepiające się nitki, możesz je porozcinać, wtedy nie zaczepiają się o nic, moja od razu była z pojedynczymi nitkami, ale wiem o czym mówisz, bo ten sam problem miałam z pagonami.

  OdpowiedzUsuń
 10. A nam podobają się zarówno okulary jak i sukienka z niesfornymi frędzlami, rękawiczki też zabawny element :)

  Pozdrawiamy,
  La Belle

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie lubię nosić okularów, dlatego noszę soczewki, ale Tobie do twarzy w nich :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Twój blog jest niesamowity, uwielbiam go.
  Możesz zobaczyć na stronie:
  http://www.modahistoria.com/look10/polonia/polonia.htm
  I czy można się w:
  http://look10.blogspot.com/
  Pozdrowienia.
  :)

  OdpowiedzUsuń
 13. kardigan boski!
  całość bardzo fajna!;)

  http://mypointmystyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń