Szukaj na tym blogu

20.07.2010

ZATRZYMANE W CZASIE - DILEMMAS MAGAZINE!

 

Tak,  zdecydowanie w dniu, w którym spotkaliśmy się na sesji do edytorialu w Dilemmas Magazine, czas się zatrzymał. Nie wiem do dzisiaj, czy było to spowodowane  dobitnie piekielnym upałem, czy także specyfiką miejsca, gdzie odbywała się sesja. Z pozoru nieciekawe wnętrze OSiR CAFE  (nie wspominając już o samym wejściu do kafejki- yhymm...) po chwili stało się swojskie i przyjazne, a dostrzeganie coraz większej ilości autentycznych  drobiazgów zapewne starszych niż ja, [typu cukierniczka z biedronką] wprawiało w dobry nastrój. Chęć do pracy wzrastała -w końcu nie przyjechaliśmy tam, by się obijać! Siedząc przy barze miałam wrażenie, że jest to jedno z nielicznych miejsc pozbawionych jakiejkolwiek powierzchniowości i nadęcia, idealne do naszej radosnej twórczości i tematu sesji. Radosna twórczość trwała więc dobrych parę godzin :-)
Wszystkie rzeczy, które miałyśmy na sobie są opisane, odsyłam więc do opisów, ale na wyróżnienie zasługują projekty Eweliny Kosmal-  proste, ale niebanalne sukienki, bluzki i płaszcze. Kremowe (niekiedy pikowane) tkaniny zaakcentowano zdecydowanymi, ciemniejszymi i nieco odstającymi fragmentami. Oszczędność formy zaprocentowała, szkoda jednak, że musiały wrócić do właścicielki.....;)
Pozdrawiam&dziękuję za zaproszenie i współpracę całej ekipie, całuję Ewę, [grzeczną dziewczynkę wręcz stworzoną do przytulania], oraz zapraszam do oglądania i czytania najnowszego numeru DM. Poniżej kilka zdjęć z sesji (reszta w magazynie) oraz bonus!


Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us


niepublikowane :)


Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.uszdjęcia: Rafał Nowak
stylizacja: Marta Dudziak
make-up: Małgorzata Bałdowska
modelka: Ewa <3, ja
miejsce: OSiR Cafe, ul. Tamka 40, W-wa [thx]

11 komentarzy :

 1. piękna sesja, gratuluje:)

  http://mikalafashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. HAHAHA jak loki, to tylko afro :D
  a jak nie afro, to proste :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowite, jesteś piekielnie fotogeniczna, mam wrażenie że nie ma stylizacji w której wyglądałabyś źle!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zwykle wyglądasz pięknie. Trzymam za Ciebie kciuki Kochanie! Going up!

  OdpowiedzUsuń
 5. dobra sesja i sympatyczne loki ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyglądasz fenomenalnie!! Zainspirował mnie zestaw z czarną koronką i szortami! Pozwolę sobie za subskrybować Twój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 7. pierwsze zdjęcie z niepublikowanych GENIALNE, klimat totalny!!! całość sprawia wrażenie kadru z magazynu z rekwizytami i (niemal) lustrzanymi manekinami. uwielbiam i absolutnie zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń