Szukaj na tym blogu

17.04.2012

ARMAADA 4 STRÓŻYNA

 
Poniżej materiał, który z przyjemnością 'popełniłam' z Krzysztofem Stróżyną i towarzyszącą nam kameralną ekipą. Nad propozycją wzięcia udziału w sesji nie zastanawiałam się ani chwili- konsekwentnie wypracowany styl Krzysztofa ujmuje prostotą, z kolekcji na kolekcję wciąż zaskakując. Wielką radość sprawił mi fakt, iż posiłkowaliśmy się m.in. moim blogiem i zdjęciami z niego pochodzącymi- miło przekonać się, że Armaada inspiruje ::) Efekty naszej pracy (a wierzcie, nie było łatwo), są już dostępne online - key-visual na stronie głównej Krzysztofa można zobaczyć tutaj. Kilka godzin pracy owocowało nie tylko rosnącą ilością materiału, ale i głupawką - nieuniknione zjawisko po długiej, wytężonej pracy.  Jeszcze raz dziękuję całej ekipie za współpracę, a Krzysztofowi gratuluję nie tylko talentu, ale i umiejętności bycia sobą w zepsutym, modowym światku. Wielki-mały człowiek.

BACKSTAGE

 


all_ Krzysztof Stróżyna

11 komentarzy :

 1. o kurczę, oczarowana jestem efektem ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. o rany! zazdroszczę bardzo, szczególnie, że Krzysztof wydaje się być supergościem ;) miałam okazję być kiedyś na jego wykładzie na Art&Fashion i jestem oczarowana jego osobą :)
  gratulacje!!

  OdpowiedzUsuń
 3. jesteś niesamowita świetna uroda więc się nie dziwie !

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoja twarz jest magiczna. Cudownie, że masz możliwość być w środku modowego świata, ale jeszcze cudowniej, że potrafisz się tym dzielić. Z przyjemnością będę Cię odwiedzać, bo mimo iż osiągnęłaś duuużo więcej niż niejedna "sławna" blogerka masz klasę i zdrowy stosunek do rzeczywistości.

  Pozdrawiam Cię serdecznie,
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia i świetna Ty:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia są młotek... is it right? i come from germany and speak german, english, french and russian, but not polish;)
  Your blog is very well;)
  pozdrowienia od Jeziora Bodeńskiego:*
  xoxo
  www.catwalk-johnny.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 7. dzięki dzięki!
  #Fashion galaxy: zgadzam się, K. jest przesympatycznym wyluzowanym gościem:)
  #Soie: dzięki:) każdy idzie swoją drogą, robi co chce i jak chce. Dzięki, że doceniasz rzeczy, które są dla mnie istotne :)
  #Johny: next time just write in english:)

  OdpowiedzUsuń