Szukaj na tym blogu

12.12.2012

Mexican Street Style: Renne, Mexico City

 

Renne pochodzi z Guadalajary, w Mexico City pracuje jako modelka. Spotkałam ją kilka razy, za każdym razem wyglądała świetnie, nie za każdym razem miałam aparat żeby to uwiecznić. Urocza, prawda? 


Po prawie 3 miesiącach testowania przedstawiam rezultaty stosowania zestawu kosmetyków, które otrzymałam od sklepu Beabeleza przez wyjazdem do Meksyku. Priorytetem była poprawa stanu włosów zmęczonych stylizowaniem (prostownica) i rozjaśnianych (ombre). Sklep wybrał produkty odpowiadające moim potrzebom, więc to zdecydowanie miły i trafiony prezent - bardzo dziękuję :)

Moje spostrzeżenia: szampon Kerastase (1.) jest bardzo wydajny, stosowany z koncenratem do uszkodzonych włosów Joico (4.) daje dobre rezultaty- końcówki są zdrowsze i zdecydowanie wolniej się rozdwajają (zapuszczam włosy... Od jakiś 10 lat, może w końcu się uda). Przed prostowaniem włosów zabezpieczam je spray'em Joico (3.) - ułatwia prostowanie, jest lekki i przede wszystkim nie trzeba nakładać go palcami (nie lubię). Nabłyszczacz Kerastase (2.) nie ma tłustej konsystencji, używam go co jakiś czas- wystarczy rozmasować odrobinę wielkości ziarna grochu w dłoniach i wygładzić nimi włosy- efekt widoczny na zdjęciu- pokaz w Mexico City, na który zostałam zaproszona jako gość.


Wkrótce na blogu kolejne, meksykańskie atrakcje. Hasła przewodnie: biżuteria; Vogue; Frida Kahlo. Stay in!
pics and graphics _ me

7 komentarzy :