Szukaj na tym blogu

7.01.2013

2012 - Podsumowanie

 Zabrałam się za podsumowanie 2012 roku. Było to pierwsze podsumowanie tego typu na blogu. Czy było warto je zrobić? Zdecydowanie tak! Po przejrzeniu wszystkich postów uświadomiłam sobie, że blog Armaada to nie tylko efekt realizacji mojej pasji i ciężkiej pracy (tak, tak, ciężkiej, kto prowadzi bloga, na pewno wie ile czasu i energii trzeba włożyć, aby stworzyć wpisy na poziomie), ale także efekt współpracy wielu osób, które towarzyszyły mi podczas tworzenia materiału do publikacji. To także efekt WASZEGO odzewu, tego, że nie pozostajecie obojętni na to, co pokazuję na blogu. Chciałabym, aby dialogu na blogu było jeszcze więcej, w związku z tym postaram się pisać posty, które taki dialog będą prowokować. 
Wypocony przeze mnie kolaż to zbiór zdjęć ze wszystkich postów, jakie ukazały się w 2012 roku na blogu + kilka bonusów. Jestem bardzo szczęśliwa, że przy tworzeniu bloga w 2012 roku udało mi się współpracować ze wspaniałymi, obrzydliwie zdolnymi i wartościowymi ludźmi. Śledząc numerki na zdjęciach zerknąć można na osoby, które w tym roku były częścią mojego bloga! Bardzo dziękuję za poświęcony czas i energię: (wymieniając w kolejności chronologicznej): Krzysztofowi Stróżynie (3.), Francesco Marongiu (zdjęcie z kotem;), Wojciechowi Gruszczyńskiemu (4.), Tomaszowi Olejniczakowi (7), Grzegorzowi Mikrutowi (10.), całej ekipie konkursu Re-Act Fashion, Lidii Popiel (15.), Justynie Varmie-Waraczyńskiej i Łukaszowi Gliszczyńskiemu (z tym państwem zmajstrowaliśmy okładkę HIRO z moim udziałem!) i Ricardo Ramos (13.,16.). Szlalając się to tu, to tam spotkałam wiele osób, które także prowadzą swoje blogi/strony i tak jak ja, w różny sposób realizują swoje modowe zajawki. Są to niesamowite osobowości, a ich blogi prowadzone są na najwyższym poziomie. Ukłon ślę do: Garance Doré (1.), Coco Mayaki (5.), Vintage Girl (11.), Facehunter/Yvan Rodic, Livin'cool/Emanuele D'Angelo (6.), Smok (8.), Bartek Żurowski (9.), Podszewka (14.). Dziękuję także Poli (17.), Markowi Makowskiemu i Wojtasowi za pstrykanie fot na bloga, <3. 
Sporo osób bierze udział w tym zamieszaniu! Mam nadzieję, że w tym roku prowadzenie bloga i wszystkiego co z nim związane będzie równie ekscytujące! Happy 2013!
Update: serdecznie zapraszam na portal Hello Zdrowie, gdzie przeczytać "Zoom na bloga: Armaada". 

3 komentarze :

  1. Podoba mi się zdjęcie spod nr 13.
    Lubię Twojego bloga i szczerze Ci kibicuję!

    OdpowiedzUsuń
  2. maaan... ale miałaś kolorowy rok! zazdroszczę! mam nadzieję, że 2013 będzie dla Ciebie jeszcze ciekawszy <3
    acha i czuję się zaszczycona ;**

    OdpowiedzUsuń