Szukaj na tym blogu

4.03.2014

4,5 years together! Konkurs Fashion Book Poland

 

Czwartych urodzin bloga nie obchodziłam, ale te były we wrześniu... Czas więc się ocknąć i je uczcić! Teraz minęło już 4,5 roku odkąd powstał blog Armaada. Ostatnie 12 miesięcy, ujmując krótko i bez zbędnych sentymentów, były fantastycznym okresem, pełnym ciekawych doświadczeń. Co się wydarzyło?
Zdecydowanie najlepszym momentem minionego roku był udział i wygrana warsztatów Fashion Styling ze Scottem Schumanem na Art & Fashion Festival. Udało się także m.in. podejrzeć włoską i meksykańską modę od środka (tym razem w Rzymie na Alta Moda i w Mexico City na Mercedes-Benz Fashion Week), czy współpracować z cholernie utalentowanymi osobami (Natasha Pavluchenko, Arthur Arbesser, Maciej Sieradzky, Pino Leone). W 2013 blog przeszedł lifting (to robota tego Pana), zdobyłam także sporo nowych doświadczeń w dziedzinie stylizacji sesji (o czym napiszę wkrótce). 

W 2013 ukazała się publikacja Fashion Book Poland*. Z okazji urodzin bloga Armaada przygotowałam konkurs dla czytelników- do zgarnięcia cztery VOUCHERY o wartości 159 zł na zakup Fashion Book Poland na www.shwrm.pl ! 

"*Fashion Book Poland to ekskluzywna i unikatowa publikacja, która w uporządkowany sposób przedstawia rynek polskiej mody. Zawiera spis najważniejszych projektantów, fotografów, stylistów, fryzjerów, agencji modelek, agencji PR z branży fashion oraz mediów wraz z kontaktami. Podzielona na działy ułatwia nawigację po sektorze fashion".

Co należy zrobić? 
Polub blog Armaada na facebooku (here), 
udostępnij publicznie urodzinowy post o konkursie (here).

Proste! 
Dodatkowe info:
Konkurs trwa do 11.03.2014 do 23.59. Ogłoszenie wyników na fanpage i blogu: 12.03.2014 około godziny 18.00. Wyłonienie zwycięzców nastąpi drogą losową. Voucher całkowicie pokrywa koszt zakupu książki. Koszt wysyłki książki (14 zł) pokrywa zwycięzca. Istnieje możliwość odbioru osobistego w Poznaniu prosto z moich rąk ;).

Na koniec urodzinowa stylówa made in Poland: ciepła, czarna bluza- ROWK, kosmiczne spodenki i transparentna koszula- R-andom, buty na płaskiej platformie z futrem- Simple, biały siatkowy top- second hand.
    


Foto _ Szymon Wegenke | Studio In2it | Poznań.UPDATE 12-03-2014

Oto nazwiska 4 szczęśliwców:

1. Daniel Mikosz
2. Łukasz Bier
3. Beata Piecyk
4. Anna Dyszkiewicz

GRATULUJĘ!!!
z wyżej wymienionymi  osobami skontaktuję się poprzez facebook (najpóźniej do piątku 14 marca:)
Dziękuję wszystkim za udział w konkursie!

3 komentarze :

  1. Najs Szwagierko... Najs... Też chcę Tobie popstrykać foty, dawno nie pstrykałem.

    Pzdr.
    Andrzej

    OdpowiedzUsuń
  2. szkoda ze nie wygrałam :((

    OdpowiedzUsuń